Earn Odia

ଡିଜିଟାଲ୍ କସ୍ମୋସ୍ ଆଫିଲିଏଟ୍ ସୁଯୋଗକୁ ସ୍ୱାଗତ | ବର୍ତ୍ତମାନ, ଆପଣ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଡିଜିଟାଲ ମାର୍କେଟିଂ ସୁଯୋଗ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ |

ଡିଜିଟାଲ ମାର୍କେଟିଂ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଦ money ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | କିପରି? ସେତେ ସରଳ, ଆମେ ତୁମ ପାଇଁ ସେସବୁ କରିଛୁ, ସବୁ ଦିଗରୁ ଡିଜିଟାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ସମୟ, ଅର୍ଥ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛୁ | I V S PRASAD ପିତା ଏବଂ SRUTHI daughter ିଅର ଆମର ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ଆମେ ନିଜକୁ DaFa ଏବଂ DaFa ବୋଲି କହିଥାଉ | ରକ୍ସ ମଧ୍ୟ ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ..

ତେଣୁ ଡିଜିଟାଲ୍ ମାର୍କେଟିଂର ସମସ୍ତ ଅଂଶ, ୱେବ୍ ଡିଜାଇନ୍ (ୱର୍ଡପ୍ରେସ୍ ୱେବସାଇଟ୍), ଗ୍ରାଫିକ୍ ଡିଜାଇନ୍, ମାର୍କେଟିଂ ଭିଡିଓ, SEO, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ମାର୍କେଟିଂ, ଇମେଲ୍ ମାର୍କେଟିଂ, ବିଷୟବସ୍ତୁ ମାର୍କେଟିଂ, ପିପିସି ଗୁଗୁଲ୍ ବିଜ୍ଞାପନ, ଫେସବୁକ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ଭଳି ଅନଲାଇନ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଏହି ସୁବିଧା ପାଇବାକୁ ଆପଣ କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | , ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ବିଜ୍ଞାପନ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବିଜ୍ଞାପନ ଇତ୍ୟାଦି, ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ଏବଂ ଟେଷ୍ଟିଂ, ବିକ୍ରୟ ଫନେଲଗୁଡିକର ନିର୍ମାଣ, ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଏବଂ ଡାଟା ସ୍ପେସିଆଲାଇଜନ୍ ଏବଂ ଇ-କମର୍ସ | ସର୍ଭେ, ଫିଡ୍ ବ୍ୟାକ୍, କୁଇଜ୍ ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଭିଡିଓ ଇତ୍ୟାଦି ମାର୍କେଟିଂ ଉପକରଣଗୁଡିକ,

ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ହୁଡରେ କିମ୍ବା ଆଖପାଖରେ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିମ୍ବା ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ବୃତ୍ତରେ କିମ୍ବା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଆଫିଲିଏଟ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଅଂଶୀଦାର କରି ଫେସବୁକ୍, ହ୍ ats ାଟସ୍ ଆପ୍, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇତ୍ୟାଦିର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଉପରୋକ୍ତ କିଛି ପ୍ରକାରର ସୁଯୋଗ | ଗମ୍ଭୀର ଅନୁବନ୍ଧିତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ designed ତନ୍ତ୍ର ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଅବତରଣ ପୃଷ୍ଠା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ ହୋଇଛି | ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ, ଆମେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଫିଲିଏଟ୍ ଲିଙ୍କ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପୃଥିବୀର ଯେକ where ଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୂଚିତ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଡରରୁ ଆମେ ପାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଲାଭର 20% ପାଇପାରିବା | ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ, ଆମେ ଅଧିକ ପ୍ରତିଶତ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଭଲପାଏ, ଯାହା କେସ୍ ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ |

ପୃଥିବୀର ଯେକ from ଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ _917760636363 କୁ କଲ କରନ୍ତୁ | ଆମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଯେକ any ଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବ୍ୟାପକ ଜାଗ୍ରତ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକ any ଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଆମର Tawk.to/join ପୃଷ୍ଠାରେ ଚାଟ୍ କରିପାରିବେ |

କେବଳ ନିମ୍ନରେ ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | ଯେକ any ଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଁ [email protected] କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

ଏକ ନୂତନ ଅନୁବନ୍ଧିତ ଖାତା ପଞ୍ଜିକରଣ କର |

Register a new affiliate account

Optimized with PageSpeed Ninja